3D Vectra Uygulaması

3D Vectra Uygulaması Nasıl Yapılır?

Boyun ,dekolte,yüz ve vücutta yapılacak estetik cerrahi müdahalelerde hasta ile hekim arasındaki iletişimini artırarak opersayon görüşme oranını yükselten 3 boyutlu görüntüleme ve smilasyon çözümüdür.

36 megapixel çözünürlükte renkli olarak çekilen fotograflar özel yazılımı sayesinde  3 boyutlu gerçek modellere dönüştürülür.İşlem yapılmak istenen  bölge seçilerek yazılımın sunduğu destekleyici araçlarla operasyon sonrasında nasıl bir sonuca ulaşılmak istendiği simüle edilir.Yazılıma entegre edilmiş veri bankası kurularak hasta kayıtları detaylı olarak tutalabilir.

 3D MEME ESTETİĞİ

Meme büyütme ameliyatı öncesinde,kişiler protezin nasıl gözükeceğini,yuvarlak protez mi,damla protezin mi uygun olacağını ne büyüklükte bir meme yapısına sahip olacaklarını görebilirler.

Bu sayede ameliyat sonrası istenmeyen sonuçlar minimalize edilir.

 3D BURUN ESTETİĞİ

3D simulasyon cihazı sayesinde ameliyattan önce operasyon sonrasında nasıl bir buruna sahip olunacağını görebilirsiniz.Hastalar ne istediklerini görüntüler üzerinden daha net bir şekilde ifade edebilir,cerrahlar operasyonun detaylarını ve buruna yapılacak işlemleri daha net bir şekilde hastaya anlatabilirler.