Maximus Trilipo

Maximus Trilipo

‘Radyo dalgaları ve kas aktivitesini bir araya getiren Trilipo teknolojisi ile vücut veya yüz bölgesinde geri dönüşüm başlatılır,derinin sıkılaştırılması ve sarmaların giderilmesi sağlanır, portakal kabuğu görünümü giderilir’ Maximus Trilipo üzerinden gerçekleşen diğer değişimler ise;

 • Vücut şekillendirme yöntemlerinde en etkili seçeneklerinden bir tanesidir.
 • Derinin daha sıkı hale gelmesi amacıyla da tercih edilir.
 • Çatlak izlerine sahip olan kişilerin de mutlaka yöntem çerçevesinde ilerlemeleri gerekir.

Trilipo yöntemi nedir?

Trilipo, derinin alt katmanlarına veya yağ dokuya  ısı vererek  sıcaklık artışını sağlayan Radyo dalgaları ve beraberinde  yağ dokunun da altında bulunan kasların aynı anda kasılıp gevşetilmesi , bir anlamda kaslara egzersiz yaptırılması prensibine dayalı bir teknolojidir.  Sonuç olarak da Maximus Trilipo nedir sorularına karşılık olarak geçerli faydalarını sıralamak gerekir. Bunlar;

 • Bölgesel olarak yağ azaltımına yer vermek isteyenlerin tercihi halindedir.
 • Yüz hatlarında hem şekillendirmelere hem de kırışıklık azaltmaya gidilir.
 • Kas sıklığının da maksimum seviye olması amacıyla yine Maximus Trilipo yöntemine yer verilir.
 • Yağ dokularının yanı sıra toksinlerin atılmasında da etkili yöntemlerden bir tanesidir.
 • Kullanılan cihazlar ve enjeksiyonlar kan dolaşımının dahi düzenli hale gelmesini sağlar.
 • Oksijen düzeylerinde dahi anormal farklılıkların önüne geçilir.

Optimal sonuçların elde edilmesine yönelik ileride düzeyde ki teknolojilerin kullanımlarına yer verilir. Bu anlamda başta Trilipo Radyofrekans ile Dinamin Kas Aktivasyonlarının bir arada kullanılması söz konusudur. Sonuç olarak yağın azaltılmamasının yanı sıra sıkılaşma fonksiyonlarına da yer verilir. Bu durum tedavi sonucunda vücut şekil almasını da daha hızlı hale getirecektir.

Deri sıkılaştırmak için Trilipo yöntemine neden başvurulmalı?

Radyo dalgaları hem yüz bölgesinde hem de vücut bölgesinde uygulandığında deri altında bulunan elastin ve kolajendenilen , hücre dışında doku iskelesi görevi gören protein lifleri ısıtır. Sıcaklık artışı ile deri altındaki bu lifler kısalıp kalınlaşır , derinin dışarıdan daha sıkı , tok ve  gergin durmasını destekler. Doku kalitesini artıran ve cerrahi olmayan bu yöntem basit , hızlı ve ameliyat için uygun olamayan kişilere çözüm sunan  alternatif bir yöntemdir. Maximus trilipo ürünler yani cihazları çerçevesinde tüm cilt tiplerine uygun tedavi uygulamalarına yer verilecektir. Uzun dönem sıkılaşmalara sahip olmak isteyenlere de önerilen baş vücut şekillendirme yöntemlerinin arasında yerini alıyor.

Ne zaman ve hangi bölgelerimiz de Trilipo ile Vücut Antiaging’ine ihtiyaç duyarız?

Doğum sonrası, kilo kaybı sonrası veya zamanla deri elastikliğini kaybettiğinde Maximus Trilipo yöntemine başvurulabilir. Deri ve hatta kasların kalitesini artıran bu yöntem ile kilo kaybına ihtiyacı olmayan bir kişinin de sıkı bir görünüme kavuşması sağlanır. Lenf drenajını artıran bu yöntem aynı zamanda kişinin yavaşlamış metabolizmal faaliyetlerini de hızlandırır. Vücutta bir hızlı bir geri dönüşüm başlatır. Geri dönüşüm faaliyetleri cildin iç bölgelerinin yanı sıra yüzeyinde de fark edilir. Öyle ki portakal kabuğu görünümlerinin de son bulması amacıyla tercih edilen yöntemlerden bir tanesidir.

Trilipo yöntemi ile selülit görüntüsü yok edilebilir mi?

Trilipo ile yağ dokuda sıcaklığın artırılması ve kas aktivasyonunun aynı anda gerçekleşmesi , deri ve yağ tabakadaki düzensizlikleri azaltmak, daha homojen ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmak için en temel faydaları sağlar.Selülit de bir deri- yağ tabakası  düzensizliği göstergesi olduğundan , Trilipo yöntemi vücuttaki selülitli veya dalgalı görüntüyü yok etmek-  minimize etmek için kullanılır. Tedavi ardışık yapılan birkaç uygulamadan oluşur ve bu süreçte selülitli bölgede sertleşmiş bağ dokuların yumuşatılması, orantısız büyümüş yağ hücrelerinin küçültülmesi sağlanır.

Liposuction sonrasında Trilipo uygulanmasının katkısı nedir?

Liposuction operasyonları sonrasında iyileşme sürecinde karşılaşılabilen sert dokunun oluşumunu engellemek, ödemin ve ya şişkinliğin giderilmesini sağlamak, dalgalı görünümü minimize etmek için Maximus Trilipo yöntemine başvurulur. Dolaşım sistemini hızlandırıcı etkisi cerrahi müdahale sonrasındaki iyileşme sürecini olumlu yönde etkiler. Bu süreçte vücudu rehabilite eden tamamlayıcı bir yöntemdir.

Maximus Trilipo Yüz Bölgesindeki Etkileri

Maximus Trilipo ürünleri sadece karın, kalça ya da basen gibi temel alanlara yönelik fark yaratmıyor. Bunun yanı sıra yüz uygulamaları açısından da kullanımları yaygındır. Yüz bölgesinde ki yağ ile kas dokuları çerçevesinde de sonuç almanız mümkün. Yöntem üzerinden elde edilen sonuçlar ise şu şekildedir;

 • Hem gergin hem de sıkı görünümlerin yüz çevresinde de sağlanması mümkün olmakta.
 • Kırışıklık sorunlarının da önüne geçmek adına yine bu yönteme yer verilir.
 • İnce çizgilere sahip olanların da uzun dönem bu soruna çözüm bulmaları söz konusudur.
 • Derinin daha sıkı hale gelmesi amacıyla da yöntem üzerinden ilerlemek gerekir.
 • Derinin yaşlanmasını da engellemek amacıyla yine Trilipo üzerinden tedavi olabilirsiniz.

Tüm cilt tiplerinin yöntem adına geçerli olduğunu da söylemek gerekir. Seansların kişiden kişiye değişiklik gösterdiğini de söylemeliyiz. Sonuç olarak geçerli muayeneler ve aşamalar üzerinden seans belirlemeleri yapılacaktır. Cerrahi herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan basit uygulamalardan kesin sonuçlar elde etmeniz sağlanır.  Uygulamaların yaklaşık olarak yüz çevresine özel 30 dakika kadar sürmesi söz konusudur. Herhangi bir ön şartı bulunmadığı için de direk olarak planlanan zamanda tedaviye başlamanız mümkün olmakta.

Maximus Trilipo Etkileri Kalıcı Mı?

Yöntemin diğer vücut şekillendirme yöntemlerine nazaran kalıcılık ve etki rolü daha fazladır. Bunun yanı sıra bireylerin günlük hayatlarında da daha dikkatli olarak kalıcılığı mümkün kılması söz konusudur. Bunun için özellikle de yaşam tarzınızda değişiklere gitmeniz faydalı olacaktır. Örneğin egzersiz faaliyetlerine yer vermek cildin daha sağlıklı bir görünüme sahip olmasında etkilidir. Bunun dışında yağ hücrelerinin yeniden artmaması için beslenme programlarına da dikkat etmeniz gerekir. Yeme – içme programlarına yönelik temkinli davranmak tedavilerin daha uzun süre kalıcılık göstermesine de etki eder. Aşırı stresten uzak durma ve uyku düzeni de aynı orantıda önem arz ediyor. Tüm bu detaylara dikkat edenlerin eski formlarına yeniden dönmeleri mümkün değildir.

Maximus Trilipo Uygulama Görüntüleri