Oksijen Terapi (Hücre Yenileyici)

Yüz gençleştirme ve güzellik uygulamalarında Non Inzaziv Biofller terapisi de yer alıyor. Terapiler sayesinde gözle görülür etkilerin karşınıza çıkması mümkün olmakta. Bu anlamda terapiler yani seanslara yönelik muayenelere yer verilmesi önemlidir. Olası şikayetler ve cilt tipleri temel alınarak belirli planlamalara yer verilecektir. Zamansal olarak da sunulan bu planlamalar çerçevesinde de kişilerin seansları katılmaları beklenir. Sonuç olarak da düzenli terapiler sayesinde tüm cilt şikayetlerinin ortadan kalkmasını sağlamış olacaksınız. Non İnvazif Biofller terapisi teknikleri sayesinde cildin yapısı nasıl olursa olsun sonuç almanız mümkün olmakta. Üstelik ilk seansta dahi geçerli etkiyi görmek zor değildir.

Non Inzaziv Biofller Terapisine Kimler Başvurabilir?

Non Inzaziv Biofller terapisi farklı yaş gruplarından kişilere dahi çözüm önerileri getiriyor. Üstelik sadece kadınlara değil erkeklere de uygulanan yüz terapileri arasındadır. Tüm bu içeriklerden herhangi bir ön şartının bulunmadığını da anlayabilirsiniz. Sonucunda da muayeneler üzerinden kişiye uygun terapi işlemlerine yer verilir. Burada temel alınana cilt türleri ve şikayetleri ise şu şekildedir;

  • Yaşın ilerlemesi halinde meydana gelen kırışıklıkların son bulmasında etkili olacaktır.
  • Yeterince neme sahip olmayan kuru ciltler için de bu terapi uygulamalarına yer verilir.
  • İnce cilt katmanlarına sahip olanların da yine terapilerden faydalanmaları mümkün olmakta.

Adı üstünde terapi uygulamaları olduğu için herhangi bir enjeksiyona da yer verilmiyor. Non Inzaziv Biofller Terapisi nedir merak ediyorsanız uygulamalarda ilaçlara ya da mikro iğnelere de yer verilmediğini söylemek gerekir. Özel karışımlar sayesinde cildin taze ve canlı bir görünüme sahip olması hedef alınır. Bu anlamda da herhangi bir iyileşme süresinin de olması beklenemez. Terapilerin hemen arkasından günlük aktivitelere yer vermeniz mümkün olacaktır. Terapi uygulamalarının yaşam şartlarını kısıtlayacak herhangi bir yan etkisi de mevcut değildir.

Non Inzaziv Biofller Terapisi Etkileri Nelerdir?

Non Inzaziv Biofller terapisi kapsamında enjeksiyon kullanımlarına yer vermeden de dolgu fonksiyonlarına yer verilmesi mümkün. Botoks benzeri olacak şekilde de ciltte ki kırışıklıkların minimum seviyeye inmesine etki eder. Kırışıklıklara yönelik Non Inzaziv Biofller terapisi yapılır ve çok kısa sürede de sonuç alınır. Kırışıkların derin ya da ince olması da bu durumu değiştirmeyecektir. İçeriği nasıl olursa olsun kırışıkların son bulmasında etkili yüz gençleştirme uygulamalarından bir tanesi olduğunu da söylemek doğru olacaktır. Diğer etkileri olarak ise;

  • Kuru cilde sahip olan derinlemesine olacak şekilde nem kazanmalarına da etki eder.
  • Terabi sonucunda cildin nem kazanması daha da canlı gözükmesine katkı sağlayacaktır.
  • Yeni hücre yapılandırma kapsamında da cildin parlak bir görünüme sahip olması kaçınılmazdır.
  • Yaşlanma belirtilerinin de birkaç seans üzerinden en aza indirilmesi temel alınır.

Non Inzaziv Biofller terapisi sonucunda herhangi bir acı çekmeden de şikayetlerinizin son bulması mümkün olmakta. Öyle ki diğer gençleştirme uygulamalarına nazaran rahatlatıcı etkiye dahi sahip olduğunu belirtmek gerekir. Bunun için de kadınların yanı sıra erkeklerin de tercih ettiği cilt uygulamaları arasında yerini alıyor. Cinsiyet ya da yaş gibi ön şartların olmadığını da baştan söylemek faydalı olacaktır. Kısa muayenelerin akabinde soruna yönelik terapi içeriklerine yer veriliyor. İçeriklerin ne kadar süre ile cilde temas edeceğine de karar verilir. Burada seanslara yönelik tahmini planlamalar da yapılacaktır. Düzenli olarak seansları üzerinden terapilere katılanların da kısa sürede sonuç alacaklarını söylemek gerekiyor. Bunun dışında terapi akabinde cildi nemlendirmek ve güneş ışınlarından da korumak geçerli şikayetlerin daha hızlı son bulmasına da etkilidir.